wtorek, 30 lipca 2013

Pudełko

To pudełko ozdobiłam jako pierwsze w moim życiu, wiem trochę mi nie wyszło z sylikonem bo za blisko głowy tej dziewczyny jest sylikon.


1 komentarz: