To jest mini sztaluga na zdjęcia.
Modeliniaki z paki
wtorek, 30 lipca 2013
Zdjęcia
Moje zdjęcia nie wychodzą dobrze jakościowo dlatego nie dziwcie się jak będą trochę rozmazane.
Pudełko
To pudełko ozdobiłam jako pierwsze w moim życiu, wiem trochę mi nie wyszło z sylikonem bo za blisko głowy tej dziewczyny jest sylikon.
Subskrybuj:
Posty (Atom)








