Modeliniaki z paki
wtorek, 30 lipca 2013
Pudełko
To pudełko ozdobiłam jako pierwsze w moim życiu, wiem trochę mi nie wyszło z sylikonem bo za blisko głowy tej dziewczyny jest sylikon.
1 komentarz:
Unknown
30 lipca 2013 01:49
super czekam na więcej
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
super czekam na więcej
OdpowiedzUsuń